Trailer do filmu Zegapain ADP

Trailer do filmu Zegapain ADP

Już wkrótce na 10-lecie powstania anime Zegapain, 15 października do kin trafi film stworzony jako rekompilacja serii Adaptation. 

W filmie ukażą się dodatkowe sceny, które nie zostały wcześniej wykorzystane oraz nowo nakręcone. Pojawią się również nowe postacie takie jak Tetsuya Kakihara, Haruka Tomatsu, Yuko Kaida i Misaki Kuno. Do sprzedaży trafi na Blu­‑ray z serią z 2006 roku. W trailerze oraz reklamie możemy usłyszeć nową czołówkę Hane yo Senaka ni śpiewaną przez Akino Arai.

Anime Zegapain opowiada o konflikcie, który rozgrywa się na ziemi. Ostanie niedobitki ludzi, z zaciętością stawią opór tajemniczym Gards­‑orm za pomocą „mechów” czyli Zegapain oraz ogromnym latającym statkom „Oceanus”. Niestety nie wszyscy są zaangażowani w konflikt, co więcej są tacy, którzy nawet nie są świadomi jego istnienia. 

Kyo Sogoru to główny bohater, który wiedzie spokojne życie w japońskim mieście Maihama. Chodzi do liceum i próbuje naprawić relacje ze swoimi starymi przyjaciółki oraz rozkręcić klub pływacki. Jego spokojne życie zostaje jednak szybko zburzone za sprawą pojawienia się tajemniczej dziewczyny oraz różnymi niesamowitymi wydarzeniami. Bohater zdaje sobie sprawę, że poza jego światem istnieje jeszcze inny, targany wojnami.

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim! Udostępnij na Facebooku i Google+