Trailer i teaser filmu anime Koe no Katachi

Trailer i teaser filmu anime Koe no Katachi

Powstające w studio anime Kyoto Animation w reżyserii Naoko Yamady doczekało się dwóch zwiastunów. Filmy posiadają japońskie napisy dla osób niesłyszących. 

Siódmy i zarazem ostatni tom mangi został wydany w grudniu zeszłego roku. Premiera filmu będzie miała miejsce 17 września. Manga Koe no Katachi jest obecnie na pierwszym miejscu przewodnika mangowego Kono Manga ga Sugoi! 2015. Oficjalna strona internetowa anime Koe no Katachi rozpoczęła emisję teasera i trailera.

Adaptacja mangi Yoshitoki Ōima opowiada o losach przeciętnego, normalnego chłopca - Shōyi Ishidzie, który podstawówce był jednym z prześladowców swojej nowej klasowej, słabosłyszącej koleżanki – Shōko Nishimiyi.

Po jednym z incydentów dziewczynka już więcej nie pojawiła się w szkole. Mimo że dokuczanie dziewczynie miało miejsce za zgodą i pełnym przyzwoleniem całej klasy, chłopak i tak zostaje obciążony odpowiedzialnością. W konsekwencji sam staje się celem już byłych klasowych przyjaciół. Po wielu latach Shōya postanawia odkupić swoje winy.

Teaser

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim! Udostępnij na Facebooku i Google+