Zapowiedź Mahou Tsukai no Yome

Mahou Tsukai no Yome

Na łamach czasopisma „Monthly Comic Blade” Kore Yamazaki w 2013 roku rozpoczęła publikację przytoczoną w tytule newsa mangę Mahou Tsukai no Yome. 

Prace ruszyły bardzo szybko, bo już w tamtym roku Wit Studio podejmie się przeniesienia historii na ekrany telewizyjne. Powstał również trzyodcinkowy serial OAV, który jest prequelem zapowiadanej na październik 2017 roku serii telewizyjnej, zaplanowanej wstępnie na dwa sezony.

Podobnie jak seria telewizyjna oraz OAV mają taką samą ekipę filmową jak i osadę. Za reżyserię oraz scenariusz (wraz z Aya Takahą) odpowiada Norihiro Naganuma. Muzykę skomponował Kimiko Taniguchi. Prace ożywił Hirotaka Katou, natomiast Yuko Kobari je pokolorował.

Przedstawioną historię w prequelu stworzyła również Kore Yamazaki. Ostatni odcinek serii OAV zostanie wyposzczony 19 sierpnia.

W Polsce manga Mahou Tsukai no Yome wydawana jest przez Studio JG pod tytułem „Oblubienica czarnoksiężnika”.

Historia przedstawiona w Mahou Tsukai no Yome opowiada o Chise Hatori, piętnastoletniej dziewczynie, która nie tylko została ciężko doświadczona przez los, ale również pozbawiona swojej rodziny. Pewnego dnia zostaje kupiona na aukcji, przez nieśmiertelnego czarnoksiężnika-mizantropa, który chce uczynić z niej nie tylko swoją uczennicę, ale również żonę. Jej losy są przesądzone. Nieruchoma do tej pory wskazówka na jej zegarze zaczyna nieubłaganie odliczać jej ostatnie godziny.

Osada: 
Junichi Suwabe jako Seth Noel
Aya Endojako Silver
Toshiyuki Morikawa jako Simon Kalm
Atsumi Tanezaki jako Chise Hatori
Kouki Uchiyama jako Ruth
Ryota Takeuchi jako Elias
Yuko Kaida jako Angelica Varley

Ostatni odcinek serii OAV


 

 

Zwiastun serii telewizyjnej


 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim! Udostępnij na Facebooku i Google+